O nás

Madax, s.r.o.

Brúsenie parkiet Košice

Už 20ty rok sa zaoberáme parketami a rôznymi podlahovými krytinami. Renovujeme parkety brúsením, tmelením a lakovaním v Košiciach a okolí. Montujeme parkety a plávajúce podlahy. Na brúsenie parkiet používame materiál od renomovanej svetovej značky Bona. Radi Vám  poradíme pri výbere novej podlahy a ako zachrániť Vašú starú drevenú podlahu. Aké ekologické laky a ošetrujúce a čistiace prostriedky použiť,aby si podlaha udržala dlho svoj krásny nový vzhľad. Zverte Vašu podlahu, po ktorej kráčate do rúk odborníkov.

Zameriavame sa hlavne na predaj zdravotne nezávadných, ekologických podláh – drevených podláh a prírodného linolea – marmolea a tiež ekologické laky, tmely a lepidlá od renomovaných výrobcov, ktoré spĺňajú normy EÚ.

Po rokoch skúseností sme sa rozhodli venovať aj činnostiam, ktoré súvisia alebo tesne nasledujú po renovácii drevenej podlahy. Dnes je už pre nás samozrejmosťou airless maľovanie, ktoré zákazníkovi ušetrí čas a služby spojené s upratovaním sa taktiež snažíme vylepšovať po technickej ako aj materiálovej stránke.